• Tutor L1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Caenen, JeanetteTeamspeler
    Cojocaru, RuxandraTeamspeler
    Gallarati, ChiaraTeamspeler
    Martinho, SamanthaTeamspeler
    Mol, MaaikeTeamspeler
    Rings, MareenTeamspeler
    Tjoen-A-Choy, ShaniaTeamspeler
    Vredeveldt, SietskeTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tutor VR1 (B6610 Vrouwen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tutor VR111005233
    2dvv Delft VR3100125-30

    Poulestanden Tutor VR1 (B6620 Vrouwen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tutor VR111001013
    2dvv Delft VR2100101-10

    Poulestanden Tutor VR1 (B6630 Vrouwen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1dvv Delft VR111007163
    2Tutor VR1100117-60

    Poulestanden Tutor VR1 (1314 Vrouwen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mazzel Stars VR3262222118338568
    2zvv Den Haag VR32621051805112963
    3Victoria'04 VR1261709110674351
    4FC Westland VR1261556113605350
    5Mazzel Stars VR4261538100881248
    6HBSS VR32615011138776145
    7VUC VR1261349118942443
    8WIK VR126132111221051741
    9DSVP VR2261121365104-3935
    10Berkel VR2261021490117-2732
    11Barendrecht VR326931492108-1630
    12Tutor VR126322138131-9311
    13MVV'27 zaal VR226222252181-1298
    14LYRA VR126212361181-1207