• Tutor 7

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Scheepers, PaulTeamspeler
    Vischer, LeonardTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tutor 7 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BMT 100000000
    2dvv Delft 100000000
    3FC Westland 600000000
    4Full Speed 100000000
    5Multicult 800000000
    6Semper Altius 200000000
    7Tutor 600000000
    8Tutor 700000000
    9Wateringse Veld Kranenburg 300000000
    10Wippolder 200000000
    11ZVV Den Haag 1600000000
    12ZVV Den Haag 1700000000
    13ZVV Den Haag 1800000000