• Tutor 6

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Au, JustinTeamspeler
    Blommaert, MarijnTeamspeler
    Otero Rodriguez, GustavoTeamspeler
    Pippia, TomasTeamspeler
    Roij, Martijn vanTeamspeler
    Scholten, BrianTeamspeler
    Tigelaar, LarsTeamspeler
    Visser, WouterTeamspeler
  • Programma

    DatumKlasseWedstrijdAccommodatieDetails
    28 feb. 20:00Groep 1Tutor 6 - ZVV Den Haag 14TU-Hal
    6 mrt. 21:004e klasseTutor 6 - TOGB 4TU-Hal
    16 mrt. 21:004e klasseZVV Den Haag 19 - Tutor 6Schilp, de (Rijswijk)
    20 mrt. 22:004e klasseTutor 6 - PGS/VOGEL 4TU-Hal
    23 mrt. 21:004e klasseZVV Den Haag 16 - Tutor 6Schilp, de (Rijswijk)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 feb.Tutor 6 - PGS/VOGEL 4
    21 feb.FC Westland 8 - Tutor 66 - 3
  • Poulestanden Tutor 6 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tutor 611003213
    2dvv Delft 5100123-10

    Poulestanden Tutor 6 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tutor 611004313
    2Vitesse Delft 2100134-10

    Poulestanden Tutor 6 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tutor 611006603
    2Vitesse Delft 310016600

    Poulestanden Tutor 6 (B6040 Mannen Zaal beker recreatie 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZVV Den Haag 511008263
    2ZVOB 311005053
    3VHL 211009543
    4ZVV Den Haag 711008443
    5Lugdunum 1111005143
    6Ommoord, sv 111007433
    7FC Westland 711005233
    8Maense, FC 211005323
    9CWO 211004223
    10PGS/VOGEL 311008713
    11AGE-GGK 310102201
    12BSC '68 110102201
    13Lugdunum 610102201
    14RKAVV 110102201
    15AGE-GGK 1000000000
    16Alexandria'66 100000000
    17FC Westland 800000000
    18LSVV 70 400000000
    19Margriet 400000000
    20MVV'27 zaal 200000000
    21Oliveo 200000000
    22Rijneveen, rsv 100000000
    23RKDEO 200000000
    24RVC '33 200000000
    25Sevenstars 300000000
    26Spartaan'20 100000000
    27Stompwijk'92 200000000
    28TOGB 300000000
    29TPP/Feyenoord Futsal 700000000
    30Tutor 600000000
    31Vitesse Delft 100000000
    32Vitesse Delft 400000000
    33WIA 2700000000
    34Wippolder 200000000
    35Woubrugge 200000000
    36ZVV Den Haag 1400000000
    37Stanga 5100178-10
    38WIA 19100135-20
    39DSVP 1100124-20
    40Margriet 1100147-30
    41ADIO 2100125-30
    42WIA 22100159-40
    43HBS 1100148-40
    44SEV 2100115-40
    45Overmaas 4100105-50
    46ASW 10100128-60

    Poulestanden Tutor 6 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HBS 1201721145588753
    2FC Westland 8191702142509251
    3PGS/VOGEL 4181125103802335
    4dvv Delft 120111889622734
    5Wippolder 22010468580534
    6Tutor 61910188178331
    7Full Speed 1209387977230
    8Stanga 4209386982-1330
    9TOGB 4209387189-1830
    10Semper Altius 22073109091-124
    11RKDEO 420701380111-3121
    12WIA 2120431377116-3915
    13ZVV Den Haag 1920211757143-867
    14ZVV Den Haag 1620201849100-516