• Tutor 5

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bharade, AbhimanyuTeamspeler
    Blom, YouriTeamspeler
    Jonkers, NiekTeamspeler
    Lonyuk, NazarTeamspeler
    Moerenhout, KaiTeamspeler
    Nilsson, JoachimTeamspeler
    Paun, AlessandroTeamspeler
    Rapoport, PavelTeamspeler
    Voorrips, EwoutTeamspeler
    Weg, Joris van deTeamspeler
    Özbek, CihangirTeamspeler
  • Tutor 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tutor 5 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stanga 5222011182899361
    2Multicult 6211425149955444
    3FC Westland 521133597772042
    4ZVV Den Haag 12181323132844841
    5Westlandia 122976105891634
    6FC Westland 4221048114991534
    7ZVV Den Haag 81910279891732
    8Tutor 42293109890830
    9VCS 122431596127-3115
    10PGS/VOGEL 219421367115-4814
    11Schipluiden Zaal 321411690150-6013
    12Tutor 521002172194-1220