• Tutor 4

  • Tutor 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Caljouw, DennisTeamspeler
    Fallais, DominikTeamspeler
    Halem, Ronald vanTeamspeler
    Lievenoogen, Rinse vanTeamspeler
    Mooi, KrisTeamspeler
    Nazari, MustafaTeamspeler
    Roelofsen, DouweTeamspeler
    Tossaint, AlexTeamspeler
    Veen, Marten van derTeamspeler
    Voort, Maarten van deTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumKlasseWedstrijdAccommodatieDetails
    27 mei. 19:153e klasseTutor 4 - VCS 1TU-Hal (Delft)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 mei.Tutor 4 - FC Westland 53 - 2
    20 mei.Tutor 4 - PGS/VOGEL 23 - 3
  • Poulestanden Tutor 4 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stanga 5201811164778755
    2Multicult 6201415142885443
    3ZVV Den Haag 12171223128814738
    4FC Westland 518103585701533
    5Westlandia 121966103871633
    6ZVV Den Haag 81810269688832
    7FC Westland 420938102921030
    8Tutor 42183108887127
    9PGS/VOGEL 217421164106-4214
    10VCS 118421286103-1714
    11Schipluiden Zaal 320411588147-5913
    12Tutor 520002062182-1200