• Tutor 1

  • Team

    Players
    Boshuizen, Ingmar
    Bron, Joachim
    Bruun, Lasse
    Geerts, Erik
    Groot, Roy
    Haidl, Richard
    Knuit, Jibbe
    Lon, Niels van
    Montes, Alejandro
    Nishizaki Flores, Kenji
    Oosterhout, Raf van
    Pereira, Nuno
    Pothof, Coen
    Sadowy-Sadowski, Tomasz
    Teertstra, bouke
    Toledo Farrando, Oscar
    Vainer, David
    Wasswa, Shinnosuke Albert

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staff

    Coach
    Pereira, Nuno
  •   

  • Programma

    DatumKlasseWedstrijdAccommodatieDetails
    24 sep. 20:15HoofdklasseTutor 1 - FC Westland 2TU-Hal (Delft)
    1 okt. 21:10HoofdklasseTutor 1 - Berkel 1TU-Hal (Delft)
    11 okt. 20:00HoofdklasseLugdunum 1 - Tutor 1Zijl, de (Leiden)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 sep.Tutor 1 - FC Westland 15 - 10
    13 sep.GZV Watergras 2 - Tutor 11 - 3
  • Poulestanden Tutor 1 (1211 Mannen Zaal)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stompwijk'92 12200190196
    2fc Boshuizen 12110151414
    3FC Westland 211006243
    4Stanga 111003123
    5Tutor 111003123
    6Berkel 1210115963
    7GZV Watergras 221017343
    8GLZ Delfshaven, rvv 121019813
    9OACN-Boys 210108801
    10WIA 2200217-60
    11Lugdunum 1200219-80
    12ASW 22002328-250

    Poulestanden Tutor 1 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Westland 1110010553
    2Tutor 11001510-50